Rozzařte svůj úsměv s Orbit WHITE ve svém městě!

Značka žvýkaček bez cukru Orbit vyráží v předvánočním období rozzářit úsměvy hned do několika měst České republiky! Tak nezmeškejte návštěvu právě ve vašem městě, těšit se můžete na zábavný Orbit box, který vás vyfotí a na místě vytiskne speciální Orbit fotografii, zároveň nabídne i ochutnávku poslední novinky Orbit WHITE. Můžete tak zachytit svůj úsměv s Orbit White a získanou fotografii použít jako přání, jehož prostřednictvím rozzáříte úsměv svých blízkých!

Oslňte zářivým úsměvem kdykoliv během dne! Značka Orbit je připravena být u toho a dopřát vám váš čas zazářit, a to mimo jiné díky poslední novince - žvýkačkám Orbit WHITE hned ve třech svěžích příchutích, které napomohou udržovat vaše zuby přirozeně bílé, ať už si vychutnáte šálek oblíbené kávy, nebo se jen jednoduše potřebujete cítit dobře. Variantu Classic doplňuje svěží mátová příchuť Spearmint a chuť šťavnatého ovoce Fruit. Orbit tak představuje novou řadu žvýkaček bez cukru s nepostradatelnými benefity ve prospěch vašeho úsměvu.

Orbit WHITE se stanou vaším společníkem pro krásný a sebevědomý úsměv, který je tím nejlepším receptem, jak čelit každodenní výzvám.

Modré částečky obsažené ve žvýkačkách Orbit WHITE byly speciálně navrženy tak, aby během dne pečovaly o vaše zuby a napomáhaly k udržení jejich barvy*.  Praktická novinka potěší každého, kdo dbá o svůj krásný a zářivý úsměv a svěží dech kdykoliv během dne.

A kde a kdy se na Orbit box můžete těšit? Začínáme již ve středu 22. listopadu 2017 v Českých Budějovicích v nákupním centru Géčko a naposledy nás můžete potkat v Praze, a to v neděli 10. prosince 2017 v obchodním centru Arkády Pankrác. Stavte se pro vzorek žvýkaček Orbit WHITE a odneste si i originální fotografii!

TOURPLAN

České Budějovice

NC Géčko

středa 22. listopadu 2017

Praha

OC Metropole Zličín

čtvrtek 23. listopadu 2017

Hradec Králové

OC Futurum

pátek 24. listopadu 2017

Hradec Králové

OC Futurum

sobota 25. listopadu 2017

Liberec

OC Nisa

neděle 26. listopadu 2017

Jihlava

City Park

čtvrtek 30. listopadu 2017

Brno

OC Avion

pátek 1. prosince 2017

Olomouc

Galerie Šantovka

sobota 2. prosince 2017

Ostrava

OC Futurum

neděle 3. prosince 2017

Teplice

OC Olympia

středa 6. prosince 2017

Teplice

OC Olympia

čtvrtek 7. prosince 2017

Karlovy Vary

OC Varyáda

pátek 8. prosince 2017

Plzeň

OC Borská Pole

sobota 9. prosince 2017

Praha

OC Arkády Pankrác

neděle 10. prosince 2017

* Dle 12týdenní klinické studie bylo dokázáno, že žvýkání žvýkačky Orbit WHITE 5x denně po dobu 12 minut napomáhá redukci zabarvení zubů.