Rozzařte svůj úsměv s Orbit WHITE!

Oslňte zářivým úsměvem kdykoliv během dne! Značka Orbit je připravena být u toho a dopřát vám váš čas zazářit, a to mimo jiné díky poslední novince - žvýkačkám Orbit WHITE hned ve třech svěžích příchutích, které napomohou udržovat vaše zuby přirozeně bílé, ať už si vychutnáte šálek oblíbené kávy, nebo se jen jednoduše potřebujete cítit dobře. Variantu Classic doplňuje svěží mátová příchuť Spearmint a chuť šťavnatého ovoce Fruit. 

Orbit představuje exkluzivní řadu žvýkaček bez cukru s nepostradatelnými benefity ve prospěch vašeho úsměvu. Orbit WHITE se stanou vaším společníkem pro krásný a sebevědomý úsměv, který je tím nejlepším receptem, jak čelit každodenní výzvám.

  

Modré částečky obsažené ve žvýkačkách Orbit WHITE byly speciálně navrženy tak, aby během dne pečovaly o vaše zuby a napomáhaly k udržení jejich barvy*.  Praktická novinka potěší každého, kdo dbá o svůj krásný a zářivý úsměv a svěží dech kdykoliv během dne. 

* Dle 12týdenní klinické studie bylo dokázáno, že žvýkání žvýkačky Orbit WHITE 5x denně po dobu 12 minut napomáhá redukci zabarvení zubů.