• Carousel 2
  • Carousel 1

Kampaň Oplať úsměv

Značka Orbit představuje novou charitativní kampaň s názvem „Oplať úsměv“, jejíž cílem je informovat českou populaci o významu dentální hygieny u dětí a zároveň prostřednictvím partnera kampaně, SOS dětských vesniček, pomoci chránit úsměvy ohrožených dětí.

Značka Orbit bude v rámci kampaně vzdělávat děti i sociální pracovníky, jež se o ně starají, v oblasti dentální hygieny formou na míru připravených školení a workshopů. Navíc zajistí potřebné vybavení pro péči o zdravý úsměv v podobě dentálních balíčků, to vše s cílem přispět ke zdravému úsměvu co největšího počtu dětí nyní i do budoucna,“ upřesňuje Jana Přerostová, za značku Orbit.

Jak se zapojit?

Stačí v období od 1. 4. do 15. 5. 2016 zakoupit jakékoli žvýkačky bez cukru z portfolia značky Orbit. 1 % z ceny každého v tomto období prodaného výrobku poputuje na pomoc dětem v SOS dětských vesničkách.

Patronkou projektu se stala slavná česká moderátorka a modelka Iva Kubelková. „Jako matka vnímám úsměv svých dětí jako něco nesmírně důležitého a také si uvědomuji důležitost zdravého úsměvu v soukromém i pracovním životě. Zároveň jsem přesvědčena, že právo na úsměv mají všechny děti. Skrze kampaň „Oplať úsměv“ značky Orbit může každý z velmi snadno nás rozzářit nejeden úsměv a pomoci dětem, které v životě neměly tolik štěstí,“ dodává.

Kam prostředky poputují

Shromážděné finanční prostředky poputují na rekonstrukci domů včetně vybavení koupelen, kde žijí děti, které nemohou vyrůstat ve vlastní rodině, a také pokryjí mzdové náklady sociálních pracovníků zajišťujících preventivní péči o děti v ohrožených rodinách.