Aktuality

Rozzařte svůj úsměv s Orbit WHITE ve svém městě!

09.11.2017

Značka žvýkaček bez cukru Orbit vyráží v předvánočním období rozzářit úsměvy hned do několika měst České republiky! Tak nezmeškejte návštěvu právě ve vašem městě, těšit se můžete na zábavný Orbit box, který vás vyfotí a na místě vytiskne speciální Orbit fotografii, zároveň nabídne i ochutnávku poslední novinky Orbit WHITE. Můžete tak zachytit svůj úsměv s Orbit White a získanou fotografii použít jako přání, jehož prostřednictvím rozzáříte úsměv svých blízkých!

Přečíst celý článek

Víte, které potraviny neprospívají Vašim zubům?

17.08.2017

Není třeba diskutovat o tom, že složení naší stravy úzce souvisí i s naším fyzickým zdravím. Na pozoru byste se ale měli mít i v případě, že je Váš jídelníček vyvážený. Všechny potraviny prospěšné pro tělo totiž nemusí být nejvhodnější také pro zdraví zubů. Na která jídla si dát pozor a co dělat pro to, abychom si je mohli i přesto dopřát? V aktuálním tématu měsíce se dozvíte, jak si udržet zdravé zuby i celé tělo, a tím mimo jiné prospět i své sebejistotě a zářivému úsměvu.

Přečíst celý článek

Zápach z úst ovlivňuje naše sebevědomí. Víte, jak s ním bojovat?

03.07.2017

Každý z nás má nějaké téma, o kterém se rád rozpovídá za každé situace. Pro někoho to mohou být nové trendy v kosmetice, někdo se rád podělí o zážitky z dovolené a další se rozpovídá o úspěchu jeho oblíbeného fotbalového klubu. S úsměvem a sebevědomím. Asi nikomu z nás ale není příjemné mluvit o natolik intimní věci, jakou je například špatný dech. Halitóza, neboli zápach z úst, přitom může být dokonce příznakem vážného onemocnění. Navíc nás donutí méně se smát, ústa si zakrývat a naše sebejistota je tím na nule. Vše má ale řešení: Co je důležité o zápachu z úst a jeho příčinách vědět? A jak tento problém účinně řešit? Přečtěte si, jak opět získat sebevědomý, zdravý a krásný úsměv.

Přečíst celý článek
Aštoň

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT PŘED PRVNÍ PROHLÍDKOU ZUBŮ?

18.05.2017

Vzpomínáte si na svou první návštěvu u zubaře? Je dost možné, že tato první vzpomínka na bílou ordinaci ovlivňuje Váš vztah k zubním lékařům ještě dnes. Ať pro Vás pravidelné návštěvy zubaře jsou či nejsou noční můrou, značka Orbit si pro Vás připravila pár tipů, které Vám a Vašemu dítku první návštěvu zubaře ulehčí.

Přečíst celý článek

Proč je tak důležité starat se již o mléčné zoubky?

12.04.2017

Znáte něco lepšího než bezprostřední dětský úsměv? Rozzáří i ten nejšedivější den, povzbudí ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujeme, a umí doslova kouzla s naší psychikou. Nejdůležitější je ale pro samotné děti. Ty díky úsměvu lépe překonávají trému, jsou schopny pozorněji vnímat okolní svět a snadněji komunikují. Úsměv dětem také pomáhá zdolat náročné situace a přirozeně tak rozvíjí jejich zdravé sebevědomí. A protože značka Orbit věří, že sebevědomí usmívat se by měly mít všechny děti, přináší přehledný souhrn tipů, jak o dětský úsměv správně pečovat.

Přečíst celý článek

Růžové žvýkání Orbit Bubblemint nově v dóze

16.03.2017

Typické růžové balení žvýkaček bez cukru Orbit Bubblemint nyní můžete pořídit v praktické dóze, žvýkačku tak budete mít vždy po ruce. Netradiční příchuť, která si našla již mnoho svých příznivců, kombinuje ovoce se svěží mátou. Zajímavá chuť s překvapivým chladivým efektem v hravém růžovém balení je nyní v běžné maloobchodní síti k dostání také v dóze se 46 ks dražé za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Přečíst celý článek

Rovnátková výzva: usmějte se na svět s rovnátky

01.02.2017

Úsměv na tváři se vyplatí. Dokáže okouzlit, prolomit ledy a povzbudit ve chvílích, kdy nás život překvapí nečekanými výzvami. Značka Orbit věří, že se sebevědomím a úsměvem přichází i úspěch, a proto dlouhodobě usiluje o to, aby měl každý sebevědomí usmívat se. Ne každého z nás ale příroda obdařila pravidelně postavenými, rovnými zuby a perfektním skusem. Úsměv se proto snažíme skrývat, nebo vědomě kontrolovat. Obojí je špatně. Pokud možnosti usmívat se něco brání, časem se to projeví na naší psychice a sebevědomí. Patříte-li mezi ty, kteří rovné zuby také nedostali do vínku, přečtěte si následující tip, jak se starat o zuby během ortodontické léčby a usmějte se. Věřte, že v tom nejste sami. Rovnátka pomohla ke krásnému sebevědomému úsměvu i Tomu Cruisovi, Emmě Watson, Angelině Jolie, Miley Cyrus nebo Madonně.

Přečíst celý článek

Více než polovina Čechů se obdarovává během celého roku

25.01.2017

Dárky dělají radost obdarovanému i samotnému dárci, a to po celý rok. Alespoň to dokazuje průzkum značky Orbit*, ze kterého vyplynulo, že 53 % dotázaných dává dárky svým blízkým i mimo významné události, prostě jen tak, pro radost. Mezi oblíbené věci, které rádi darujeme i dostáváme, patří vouchery do restaurací nebo doplňky pro zdraví. Značka Orbit nabídne v rámci své první kampaně letošního roku něco z obou kategorií. Své zákazníky obdaruje nejen kuponem na slevu, ale zároveň také klasickým benefitem žvýkaček Orbit, které zajistí pocit svěžích, čistých úst a podpoří tak zdravý, krásný úsměv a s ním spojené sebevědomí v jakékoliv situaci. 

Přečíst celý článek

Překonejte s Orbit každou výzvu s úsměvem a sebevědomím!

17.10.2016

Život je plný výzev. Malé, velké, bláznivé, závažné, životní i zcela běžné. Věříme, že na všechny existuje jednoduchý recept. Sebevědomí a úsměv. Usilujeme totiž o to, aby každý získal sebevědomí usmívat se. Úsměv na tváři se jednoduše vyplatí. Sebevědomí usmívat se přirozeně přichází s pocitem čistých zubů a jejich celkovým zdravím, ke kterým žvýkačky Orbit bez cukru přispívají.

Přečíst celý článek

Češi si stále více uvědomují důležitost dentální hygieny

23.08.2016

Zásluhu na tom má i značka Orbit a letos chce dentální hygienu Čechům opět přiblížit. Značka Orbit letos již šestým rokem pořádá ve spolupráci s Asociací dentálních hygienistek oblíbenou roadshow „Zdravý úsměv pro každého“, která odstartuje 31. 8. v Praze a navštíví vybraná obchodní centra po celé České republice. Jejich návštěvníci mohou během svých běžných nákupů pohodlně zavítat do stánku značky Orbit a zdarma zjistit, jak nejlépe pečovat o zdraví svých zubů. Značka Orbit se dlouhodobě snaží zvyšovat povědomí o významu důsledné péče o ústní zdraví, což se dle výsledků posledního výzkumu daří. Ordinaci dentální hygieny navštěvuje alespoň jednou ročně 44 % Čechů, což je o 10 % více než vyplynulo z průzkumu v předchozím roce. Na prohlídky u zubního lékaře pak pravidelně dochází 92 % dotázaných*.  

Přečíst celý článek

Když začnou na dovolené bolet zuby

14.07.2016

Bolení zubů na cestách může být více než jen otravné a nepříjemné. Může přímo zkazit dovolenou. Ne bez důvodu se říká, že bolest zubů je jedna z nejhorších, jaká nás může potkat. Od nás proto dostanete pár tipů, jak se vyhnout problémům se zuby a jak se s nimi vyrovnat, jestliže se přece jen objeví. 

Přečíst celý článek

Orbit na léto láká novou příchutí šťavnatých pomerančů

23.06.2016

Jaru jsme již dali sbohem a o slovo se hlásí horké letní dny a slunečné počasí. Ideální čas ochutnat novinku z portfolia žvýkaček bez cukru Orbit s úžasnou chutí svěžích šťavnatých pomerančů: představujeme vám Orbit Orange.

Přečíst celý článek

Orbit Spolujezdec

20.06.2016

Doplňte svůj vůz o předměty „nepovinné výbavy“, která na rozdíl od té povinné umí osvěžit a výrazně zpříjemnit krátké i dlouhé cesty. Vezměte s sebou nejlepšího spolujezdce – žvýkačky bez cukru Orbit, které budou na cestách pečovat nejen o Vaši o ústní dutinu, ale navíc díky praktické dóze perfektně pasují do držáku na pití či přihrádky.

Přečíst celý článek

Oplať úsměv

20.06.2016

Neváhejte, staňte se součástí projektu „Oplať úsměv“ a pomozte SOS dětským vesničkám. Stačí do 15. 5. 2016 koupit jakékoli žvýkačky z portfolia značky Orbit, které navíc přispívají k prevenci zubního kazu, takže zároveň uděláte i něco pro sebe. Oplaťte úsměv! Každý balíček žvýkaček Orbit i úsměv se počítá!

Přečíst celý článek

Mýty a pověry v péči o zuby

26.05.2016

Existují určité mýty a pověry o zubech, které se předávají z generace na generaci a po letech tak silně zakořenily, že je mnohdy těžké rozeznat, co je a pravda a co nikoliv. Tyto přejímané nepravdy, pokud se jich budeme držet, ale mohou vystavit naše zuby nebezpečí a odvádět nás od správné péče o ústní dutinu. My jsme tu, abychom odhalili pravdu a potopili tyto odvěké mýty ohledně ústní hygieny, které mohou ohrožovat zdraví vašich zubů.  

Přečíst celý článek

Problémy se zuby bychom neměli svádět na geny

14.04.2016

Ať si čistím zuby, jak chci, stejně se mi kazí… My to máme v rodině… Já za to nemohu… Tyto a další výmluvy slýcháme od svých známých, rodiny a možná je říkáme i my. Nejsou to ale pouze výmluvy a omluvy za to, že si rádi dáme něco dobrého, hutný oběd zapijeme sladkým nápojem a zajíme skvělým zákuskem? Co je na vyjádření, že geny ovlivňují zdravost našich zubů, pravdy?

Přečíst celý článek

Bělení zubů

09.03.2016

Úsměv a zuby jsou to první, čeho si většina z nás všímá, jakmile někoho potkáme. Je důležité mít zdravý chrup, avšak na první pohled je hodnocena jeho bělost. Krásné bílé zuby a zářivý úsměv nám může pomoci vyřešit problém, obměkčit kolegu, okouzlit partnera nebo jen vyjádřit radost a dobrou náladu. Proto je v dnešní době vedle ústní hygieny široce diskutovaným tématem i bělení zubů.

Přečíst celý článek

Jezte v létě jahody a žvýkejte – Vaše zuby budou krásnější

03.08.2015

V létě se všechno zdá veselejší, nezapomeňte se proto usmívat. Víte, na jaké oblíbené „letní“ potraviny si dát pozor? Přečtěte si, jakému jídlu a pití byste se měli vyhnout, aby Vám ani tropické teploty nevzaly úsměv ze rtů, až budete ležet na dece na koupališti nebo půjdete na grill party. Žvýkejte žvýkačku bez cukru po každém jídle i pití a pečujte o Váš zubní chrup i během jídla – víte jak?

Přečíst celý článek

Většinu z nás čeká „jarní očista“. Co na to naše zuby?

17.04.2015

Jaro klepe na dveře a je na čase se zbavit nejen zimních svršků, ale také ulehčit a vyčistit naše tělo zevnitř. Je ten pravý čas pro jarní očistu organismu. Jak intenzivně tuto detoxikaci pojmete, je čistě na vás. Můžete si dát očistných jen pár dnů, ale klidně ji můžete protáhnout
i na pár týdnů. Lepší pocit a svěžest vám také dodá žvýkání žvýkaček bez cukru

Přečíst celý článek

Za nákup žvýkaček Orbit získáte zvýhodněný sendvič

20.01.2015

Značka žvýkaček Orbit a řetězec restaurací KFC zkraje roku připravili dárek pro své zákazníky. Od 19. ledna do 15. března budou v běžné obchodní síti k dostání speciální sáčky a duopacky žvýkaček Orbit Peppermint a Spearmint, které obsahují kupon na oblíbeného Zingera. Spotřebitelé si mohou sendvič zakoupit s tímto kuponem za pouhých 30 korun, zákazníci tak ušetří více jak polovinu ceny sendviče, který běžně stojí 69 korun.

Přečíst celý článek