Obsah Orbitklubu

Populárně naučný portál o zubech a dentální hygieně. Databáze zubních ordinací, dentálních hygieniků a zubních pohotovostí. Zubní poradna obsahující na 1500 dotazů zodpovězených kvalifikovanými profesionály. Pravidelné soutěže o věcné ceny.

O projektu Orbitklub

Web Orbitklub.cz působí na českém internetu již od roku 2004. Za projektem stojí společnost Wrigley, vlastník značky Orbit – nejoblíbenějších žvýkaček na českém trhu. Protože byly v minulosti klinicky prokázány zdravotní přínosy žvýkání, rozhodl se Orbit pro vytvoření populárně naučné platformy za účelem osvěty v oblasti zubní prevence a zubního zdraví. A tak vznikl Orbitklub.

Orbitklub je dnes rozdělen do 3 logických sekcí:

Najděte si ordinaci

Jedná se o rozsáhlou databázi zubních ordinací, dentálních hygieniků a zubních pohotovostí. Interaktivní vyhledávací nástroj vám umožní najít rychle ordinace podle vašeho bydliště a navíc vám je seřadí podle vzdálenosti.

Vše o zubech

Obsahová část webu je rozdělena tematicky na další sekce: Vše o zubech obsahuje bezmála 100 článků, které vás provedou základními znalostmi – od anatomie zubu přes zuby moudrosti až po obecné problémy se zuby. Sekce Dětské zuby je velmi užitečný zdroj informací zejména pro rodiče, kteří mají příležitost dozvědět se zde o vývoji zubu podle věku dítěte a nejčastějších problémech dětských zubů. Každodenní starostí o naše zuby se zabývá sekce Prevence a dentální hygiena. Nakonec v sekci Videa o zubech najdete populární vzdělávací video seriál E-zubař.

Zubní poradna

Garanty zubní poradny jsou za zubní ordinace MUDr. Jakub Smrček a za dentální hygieniky Bc. Petra Křížová, Dis. Tito dva odborníci zodpověděli již téměř 1500 dotazů uživatelů Orbitklubu. Dotazy jsou přehledně řazeny do tematických skupin a v každé skupině najdete nejčastější dotazy. Odeslání dotazu není limitováno žádnou registrací.

Orbit

V této sekci se můžete seznámit s produkty Orbit, které netvoří pouze žvýkačky. Informace o všech aktuálních soutěžích také najdete v této sekci a v neposlední řadě si zde doktoři mohou objednat edukativní videa a tiskové materiály do svých ordinací.

Vážení návštěvníci, věříme, že na webu Orbitklub.cz najdete mnoho užitečných rad a informací a rádi se sem budete vracet. Důvodem nemusí být vždy problémy se zuby, ale také soutěže, které pro vás několikrát do roka připravujeme. Budeme se na váš těšit!