Do školy s úsměvem – nejen zářivým, ale i zdravým díky Orbit for Kids

Letošní prázdniny nabídly více slunečných dnů než mnoho předchozích. Avšak čas letí jako o závod, a tak se dětem školou povinných opět přiblížil konec volných dní a čeká je návrat do školních lavic. S tím je spojena i změna stravování. 

Letošní prázdniny nabídly více slunečných dnů než mnoho předchozích. Avšak čas letí jako o závod, a tak se dětem školou povinných opět přiblížil konec volných dní a čeká je návrat do školních lavic. S tím je spojena i změna stravování. Děti už nadále nebudou pod pečlivým dohledem rodičů a začne jim stravování v menzách a školních jídelnách, tajné mlsání čokolád a jiných sladkostí. Jak lépe ochránit zdravé zubů svých ratolestí, než jim do školní aktovky přibalit žvýkačky Orbit?

Pro zdraví dětských zubů je důležitá pestrá a vyvážená strava a péče o ústní dutinu. Ta spočívá v pravidelných návštěvách lékaře a čištění zubů kartáčkem správnou technikou alespoň dvě minuty 2x denně. Ne vždy je ale možné vyčistit si zuby klasickým způsobem. Čištění zubů po jídle však může zastoupit žvýkačka bez cukru, která vyrovnává pH v ústech, podporuje tvorbu slin, a tím napomáhá odplavovat škodlivé kyseliny, jež jsou shromážděné v povlaku na povrchu zubů a způsobují vznik zubního kazu.

Děti jsou mnohem náchylnější ke vzniku zubního kazu než dospělí a neošetřený dočasný zub může poškodit vývoj zubů stálých. Proto je důležité myslet na zoubky svých ratolestí a do tašky jim přibalit Orbit for Kids, žvýkačky pro děti, které pomáhají udržovat jejich zuby čisté a zdravé. 

U dětí sklízí úspěch sladká příchuť Bubble gum, šťavnatá jahoda nebo osvěžující tropické ovoce. Zdravá svačinka doplněná žvýkačkami Orbit for Kids je tou nejlepší volbou pro zajištění zdravého a zářivého úsměvu Vašich dětí.