Jak okouzlit krásným a zdravým úsměvem

Zdravé zuby a zářivý úsměv jsou nezbytným módním doplňkem mladých dívek, žen i mužů. Nosí jej s sebou do školy, na schůzku, ale i do práce. Je však jedna profese, pro kterou je krásný milý úsměv a svěží dech obzvlášť důležitý. A tím je branže modelky. Každá modelka by se měla na přehlídkové molo obléci nejen do úchvatných kousků vybraného návrháře, ale také do úsměvu. A právě k získání zářivého a zdravého úsměvu může posloužit žvýkačka bez cukru Orbit Professional s mikrogranulemi, jež chrání zuby před vznikem zubního kazu.

Krásný a zdravý úsměv je ale důležitý pro všechny profese. Ať už se živíme jakkoliv, péče o zuby by se měla stát automatickou součástí naší každodenní hygieny. Je proto důležité chodit k zubaři minimálně jednou za půl roku, čistit si zuby dvakrát denně a vždy po každém jídle žvýkat žvýkačku bez cukru, která je vhodným a praktickým pomocníkem, jež zajistí svěží dech a pečuje o zdravý úsměv. Proč je náš úsměv tak důležitý?

Dokáže vyjádřit hodně o naší osobnosti, vypovídá o naší nátuře, rozpoložení nebo upřímnosti. Můžeme jím rozdávat příjemnou náladu všude kolem sebe. Pojďme si udělat hezčí den a věnujme našemu okolí krásný a zdravý úsměv díky žvýkačkám Orbit Professional s mikrogranulemi, které stírají ze zubů zbytky potravy, odstraňují povlak z povrchu zubu a zabraňují vzniku zubního kazu. Žvýkačky bez cukru vyrovnávají pH v ústech, podporují tvorbu slin a pomáhají chránit Vaše zuby. Vykročte se zdravým a zářivým úsměvem do nového dne, ať už se jedná o práci, tramvaj nebo přehlídkové molo!