JEZTE, PIJTE, ŽVÝKEJTE I V AUTĚ

Využijte i ten čas, který trávíte v autě. Není ho totiž málo – stačí si vzpomenout na včerejší víkendový výlet přes celou Prahu nebo dnešní ranní cestu do práce. Leckdy je těžké udržet si za volantem chladnou hlavu, zkuste se ale uvolnit a rozdávejte úsměvy na všechny strany – třeba do levého pruhu nebo do zpětného zrcátka. A to půjde snáz díky žvýkačkám bez cukru Orbit, které jsou tím nejlepší společníkem za volantem.

Žvýkačky Orbit jsou tím správným parťákem na vašich cestách, i kdyby měly být tak dlouhé, až se mohou zdát nekonečné. Protože nejen, že vám pomáhají lépe udržovat pozornost, uvolňují napětí, ale také pečují o zuby a starají se o Váš čistý a krásný úsměv.

Výhody žvýkání v autě oceňuje i úspěšný český jezdec Ralley Dakar Aleš Loprais. I on ví, že žvýkání v autě má své nedocenitelné benefity. Žvýkačky Orbit má v kabině vozu po ruce na všech cestách po světových pouštích a žvýká nejen po jídle a pití. „Leckdy s týmem najezdíme až tisíc kilometrů denně, významnou roli pak hraje únava, ztráta soustředění a také nervozita. To vše nám žvýkačky pomáhají zlepšovat," prozrazuje Aleš Loprais.

Značka Orbit pro své spotřebitele připravila na léto velkou soutěž o vůz ŠKODA Fabia Combi nebo o DVD systém do auta. Stačí si koupit alespoň jedno balení Orbit dózy o obsahu 46 ks dražé libovolné příchutě, zaregistrovat svou účtenku na www.orbitspolujezdec.cz, zodpovědět soutěžní otázku a hrát o auto. Pro více informací navštivte www.orbitspolujezdec.cz a vyhrajte vůz, ve kterém se Váš úsměv rozzáří ještě víc!