Přijďte navštívit kamion s dentální ordinací

Začátkem května odstartoval již pátý ročník roadshow ,,Orbit – Zdravý úsměv pro každého". Akce si klade za cíl šířit povědomí o důležitosti dentální hygieny, a jak ukazují data z předchozích ročníků, je velmi úspěšná. Přijďte i vy navštívit mobilní ordinaci a dozvědět se něco nového o zdraví vašich zubů.

Roadshow navštíví v průběhu května a června celkem 25 míst ve 22 českých a moravských městech. Návštěvníci mohou zavítat do speciálního kamionu, který je předělán na ordinaci, kde jsou k dispozici 4 dentální hygienistky. Ty bezplatně zodpoví všechny dotazy a poradí, jak správně pečovat o chrup. Získat můžete také informační materiály a vzorky žvýkaček Orbit bez cukru.

Návštěva dentální hygieny stále není v Českou běžnou záležitostí. I díky projektu ,,Orbit – Zdravý úsměv pro každého" se to však neustále zlepšuje. Od roku 2011 počet lidí, kteří pravidelně navštěvují ordinaci dentální péče, stále stoupá. Z velmi nízkých 15 % v roce 2011 stoupl počet pacientů v roce 2014 na 34 %*.

Slavnostní křtění kamionu proběhlo 5. května v Praze a kmotrou se stala Dara Rolins. Ta kamionu popřála šťastnou cestu a mnoho návštěvníků, kteří se budou zajímat o dentální hygienu. Budete mezi nimi i vy?
Více informací, fotografie, plán akcí a další zajímavosti naleznete na webových stránkách: www.zdravyusmevprokazdeho.cz.

*Průzkum Orbit Klubu z roku 2011 mezi 287 českými stomatology a 5188 pacienty zubních ordinací a z roku 2014 mezi 7 502 obyvateli ČR