Přivítejte léto zářivým úsměvem s Orbit Professional

Léto přináší mnoho radostných zážitků a důvodů k úsměvu. Dbejte na to, aby byl Váš úsměv krásný! V létě se naskýtá hodně příležitostí k seznamování s novými lidmi. Zvláště při kontaktu s nimi je nutné, aby byl náš úsměv příjemný.

První dojem totiž ovlivňuje velmi významně. Cítit se při úsměvu dobře je důležité ve všech životních oblastech, pracovních i soukromých. Nejen při potkávání přátel, ale také při důležitém obchodním jednání nebo například pokud chceme okouzlit druhou osobu na schůzce. Nejen, že nám krásný úsměv pomůže zanechat dobrý dojem, ale také pozitivně působí na vlastní dobrý pocit a sebevědomí. Řekněte sami, už jste někdy viděli modelku nebo úspěšného podnikatele, kteří svým úsměvem pohoršovali okolí? Navíc míra jejich sebedůvěry by v takovém případě hluboce klesla a patrně by nedokázali v životě dosáhnout tolika úspěchů. Krásný úsměv je jednoduše jednou z nejcennějších věcí, které máme a musíme o něj pečovat. S tím nám pomohou nejen správně zvolené dentální pomůcky, ale také žvýkačky bez cukru.

Obzvlášť v létě, kdy trávíme více času venku v přírodě, často nemáme možnost si během dne vyčistit zuby. Výborným pomocníkem v takovém případě jsou žvýkačky bez cukru Orbit Professional s obsahem mikrogranulí. Abrazivní částečky v podobě malých drobných kuliček pomáhají především mechanicky stírat ze zubů zbytky jídla. Efektivně odstraňují povlak z povrchu zubu a zabraňují jeho tvorbě na tvrdých zubních tkáních. Představují tak účinný doplněk preventivní péče o zuby a pomáhají, abychom mohli každou radostnou chvilku naplno prožívat a stresovější situace se nebáli odlehčit upřímným úsměvem.